Sıkça Sorulan Sorular

S : Karavan Kiralama Şartlarınız nelerdir ?
C :

23 yaşını doldurmuş minimum 5 yıl B sınıfı Ehliyet sahibi olan herkes araçlarımızı kiralayabilir .Minimum 3 gün kiralama yapmaktayız.2000 tl Depozito ücretimiz bulunmaktadır. Araç teslim alındıktan sonra herhangi bir hasar yoksa HGS  yol geçiş ücretleriniz düşüldükten sonra depozitonuz 15 gün içerisinde tarafınıza  iade edilmektedir.

S : Araçlarınızın Marka ve Modeli nedir ?
C :

Ronin Motokaravanlarımız 2020 Model  Fiat Practico ,Gladyatör Karavanlarımız 2016 Model Ford Ranger dır.

S : Araçlar Manuel mi Otomatik mi ?
C :

Ronin Motokaravanlarımız Manuel, Gladyatör karavanlarımız otomatik vitestir.

S : Araçlar kaç kişiliktir yolculuk esnasında arka kabin de Seyahat edilebilir mi ?
C :

Her iki aracımız da  da üç kişi konaklayabilir. Ronin modelimizde 3 kişi, Gladyatör modelimizde 5 kişi seyahat edebilir. Karayolları trafik kuralları gereğince Seyahat esnasında arka kabin de yolculuk yapmak yasaktır. 

S : Araçların Akaryakıt sarfiyatı nedir ?
C :

Her iki aracımızda dizel olup Ronin Motokaravanımız 100 km de 10 litre ,Gladyatör ise  100 km de 12 lt harcamaktadır.

S : Araçları nereden nasıl teslim alıyoruz ?
C :

Araçları Zincirlikuyu dan teslim ediyoruz. Eğer İsterseniz İstanbul içi 300 tl karşılığında Vale hizmetimiz bulunmaktadır. Araç Teslimi esnasında size 30-40 dakikalık bir eğitim verilmekte ve teknik ekibimiz seyahatiniz boyunca 7/24 destek olmaktadır.

S : Covid 19 önlemleriniz nelerdir ?
C :

Araçlarımız da her seyahat dönüşü  yapılan temizlik   sonrası Sabancı Ünv. Laboratuvarların da geliştirilen nano teknoloji doğa dostu su bazlı  60 gün koruma özelliği olan Antimic ile dezenfekte edilmektedir.

S : Araçlarda bulunan demirbaşlar nelerdir ?
C :

Araçlarımızda 3 adet Yastık,3 Yastık kılıfı ve 2 çarşaf,Kesme tahtası,Bıçak 2 adet,Açacak,Soyucu,1 adet french pres ,3 adet plastik tabak ,3 adet plastik bıçak,3 adet plastik kaşık,3 adet kupa,Campout mini çaydanlık tencere ve tava,Tuz karabiber pulbiber seti ,1 rulo kağıt kavlu,1 rulo wc kağıdı,Wc fırça,Sıvı sabunluk,Uzatma kablosu,Su hortumu,Kamp masası,3 adet kamp sandalyesi,2 adet aygaz mini tüp bulunmaktadır.

S : Şebeke Elektriği olmadan araç içinde kullanabileceğim aletler nelerdir ?
C :

Cep telefonunuzu şarj edebilir ve adaptörlü tüm aletlerinizi kullanabilirsiniz .Şebeke elektriği olmadan elektrikli ev aletlerini kullanmamanız gerekmektedir.

S : Araçlarda ısıtma sistemi varmıdır ?
C :

Araçlarımız da Webasto denilen Ronin Modelimiz de yakıt deposundan kullanarn, ,Gladyatör modelimizde ayrı yakıt tankından mazot kullanan  ısıtma sistemi mevcuttur.

S : Araçlarda kirli su ve temiz su tankı kaç litredir ?
C :

Ronin modelimiz de temiz su tankı 106 lt Atık su tankı 60 litredir. Gladyatör modelimiz de temiz su tankı 43 litre atık su tankı 23 lt dir.

S : Araçlar da kasko mevcutmudur ?
C :

Evet araçlarımız full kaskoludur .

S : Km sınırınız var mıdır ?
C :

15 güne kadar kiralamalar da Günlük 400 km ,15 gün ve üstü kiralamalarda günlük 250 km sınırımız vardır. Sınır aşımında ücretlendirme km başına 0,50 kuruştur.

S : Evcil Hayvanımızla seyahat edebilir miyiz ?
C :

Tabi ki Happy Camper olarak sizleri ve minik dostlarınızı ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Where you can buy Louis Vuitton Replica :

louis vuitton keepall replica cartier love bracelet replica handbags replica Australia cartier love imitazione high quality louis vuitton replicas canada louis vuitton turkei online louis vuitton imitazioni imitazioni borse dior louis vuitton imitate kaufen louis vuitton district pm replica louis vuitton sling bag replica cartier love bracelet replica louis vuitton wallet replica louis vuitton messenger bag replica louis vuitton sling bag replica gucci replica louis vuitton shoes replica chanel shoes replica louis vuitton turkei online gucci shoes replica louis vuitton messenger bag replica replica celine louis vuitton sling bag replica fake lv man bag louboutin pas cher louis vuitton backpack replica high quality louis vuitton replicas canada Louis Vuitton China online Shop hermes birkin replica dior replica goyard replica cartier love bracelet replica hermes belt replica cartier bracelet replica Replica Fendi Backpacks Louis Vuitton wallet replica louis vuitton keepall replica louis vuitton imitazioni Best faux Chanel bags replica chanel wallet Borse Louis Vuitton false dove trovarl cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica fake bvlgari ring cheap hermes bags from china dior replica replica gucci shoes louis vuitton district pm replica hermes birkin replica