Longoz Ormanları İğneada

Longoz Ormanları İğneada

Kırklareli iline bağlı Demirköy ilçesinde bulunan Milli Park, 3155 hektar alana sahiptir ve 2007 yılında Milli Park olarak ilan edilmiştir. Milli Parka ait saha 2 alandan oluşmaktadır. Güney bölüm ve Kuzey bölüm olarak 2 alana bölünen Milli Park içerisinde göller, sazlık alanlar ve ormanlar bulunmaktadır.

Longoz Ormanları içerisinde dilediğiniz gibi kamp yapabilirsiniz. Ağaçların arasında hamak kurabilir ve kuş sesleriyle dolu ormanlık alanda ferah bir kamp deneyimleyebilirsiniz. İğneada Longoz Ormanları içerisinde ücretli ve ücretsiz çok sayıda kamp alanı bulunmaktadır. Ücretsiz kamp yapmak isterseniz, orman içerisinde dilediğiniz gibi kamp yapabilirsiniz.

Longoz Ormanları girişinde herkesin kullanımına açık; tuvalet ve çeşme bulunuyor. Ancak istediğiniz alanda kamp yapacaksanız; tuvalet ve çeşme gibi imkanlarınız olmayacaktır. Ücretli kamping alanlarında; tuvalet, elektrik, yiyecek ve duş gibi hizmetler bulunmaktadır.

Where you can buy Louis Vuitton Replica :

louis vuitton keepall replica cartier love bracelet replica handbags replica Australia cartier love imitazione high quality louis vuitton replicas canada louis vuitton turkei online louis vuitton imitazioni imitazioni borse dior louis vuitton imitate kaufen louis vuitton district pm replica louis vuitton sling bag replica cartier love bracelet replica louis vuitton wallet replica louis vuitton messenger bag replica louis vuitton sling bag replica gucci replica louis vuitton shoes replica chanel shoes replica louis vuitton turkei online gucci shoes replica louis vuitton messenger bag replica replica celine louis vuitton sling bag replica fake lv man bag louboutin pas cher louis vuitton backpack replica high quality louis vuitton replicas canada Louis Vuitton China online Shop hermes birkin replica dior replica goyard replica cartier love bracelet replica hermes belt replica cartier bracelet replica Replica Fendi Backpacks Louis Vuitton wallet replica louis vuitton keepall replica louis vuitton imitazioni Best faux Chanel bags replica chanel wallet Borse Louis Vuitton false dove trovarl cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica fake bvlgari ring cheap hermes bags from china dior replica replica gucci shoes louis vuitton district pm replica hermes birkin replica