Göksu Tabiat Parkı Bolu

Göksu Tabiat Parkı Bolu

Göksü Tabiat Parkı kamp alanı birçok kamp alanının aksine daha büyük bir araziye sahiptir. Kamp yapılabilecek birçok alan bulunmaktadır. Özellikle alanda var olan Aladağ göleti çevresinde kamp yapılabilir. Yaz mevsiminin kavurucu sıcaklıklarından kaçmak için eşsiz bir yer. Ancak, gece vaktinde hava sıcaklığının düştüğünü de hatırlatmak gerekir. Bu yüzden kamp yaparken sıcak tutan termal kıyafetler tavsiye edilir. Bölgenin tamamı devlet ormanı statüsündedir. Bu yüzden özel işletmelerin varlığına müsaade edilmiyor. İçme suyu, tuvalet gibi tesis açısından mağduriyetin yaşanmayacağı bir alandır. Doğal güzellik ve çeşitlilik açısından ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor. Kamp yaparken kuru odun bulamama sıkıntısına karşılık yakacak odun bulundurmak önerilir.

Göksü Tabiat Parkı-Bolu kamp alanı çevresinde balık tutulabilir. Ormanın içinde yürüyüş yapılabilir, canlı çeşitliliği gözlemlenebilir ve incelenebilir. Göletin çevresinde de tur atılabilir. Doğal güzelliğin içinde renkli fotoğraf kareleri yakalanabilir. Şehirlerin gürültü kirliliğinden kaçarak sessizliğin ve doğanın keyfi çıkarılabilir. Çeşitli kuş seslerine tanıklık yapılabilir ve eşlik edilebilir. Kamp alanı, Bolu’dan 17 km’lik mesafede. Şehir merkezinden Kıbrısçık, Seben araçlarıyla kamp alanına yaklaşık 7 km’lik mesafeye kadar gelinebilir. Bu noktadan sonra yürüyerek ya da otostop şeklinde ulaşım mümkün. Çadır kurmakta zorluk çekmemek için hava kararmadan alana gelinmesi tavsiye edilir. Göksü Tabiat Parkı eşsiz güzellikte kamp deneyimlerine ev sahipliği yapıyor.

Where you can buy Louis Vuitton Replica :

louis vuitton keepall replica cartier love bracelet replica handbags replica Australia cartier love imitazione high quality louis vuitton replicas canada louis vuitton turkei online louis vuitton imitazioni imitazioni borse dior louis vuitton imitate kaufen louis vuitton district pm replica louis vuitton sling bag replica cartier love bracelet replica louis vuitton wallet replica louis vuitton messenger bag replica louis vuitton sling bag replica gucci replica louis vuitton shoes replica chanel shoes replica louis vuitton turkei online gucci shoes replica louis vuitton messenger bag replica replica celine louis vuitton sling bag replica fake lv man bag louboutin pas cher louis vuitton backpack replica high quality louis vuitton replicas canada Louis Vuitton China online Shop hermes birkin replica dior replica goyard replica cartier love bracelet replica hermes belt replica cartier bracelet replica Replica Fendi Backpacks Louis Vuitton wallet replica louis vuitton keepall replica louis vuitton imitazioni Best faux Chanel bags replica chanel wallet Borse Louis Vuitton false dove trovarl cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica fake bvlgari ring cheap hermes bags from china dior replica replica gucci shoes louis vuitton district pm replica hermes birkin replica