Sizden Gelenler

Bizle Paylaşın

Max. 3 Görsel Yüklenecektir.
Gönderen : SENEM AKSU
Tarih : 19.07.2021 15:03
İlk karavan deneyimimizi Happy Camper 4x4 Gladyatör Otomatik araç ile yaşadık. Bu küçük karavan bize büyük mutluluklar yaşattı. Bize bu imkanı sunan Aylin Hanım ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Gönderen : Mustafa aldemir
Tarih : 13.07.2021 20:43
Ronin karavan ile çok rahat mutlu ve huzurlu bir karavan tatili geçirdik,gerek aracın kullanımı gerekse karavanın kullanımı cok rahat ve konforlu,başta Aylin hanım olmak üzere tüm happy camper ekibine çok teşekkürler,seneye yaza görüşmek üzere 🙏🖐
Mustafa aldemir
Mustafa aldemir
Gönderen : DEMİRKAN DEMİR
Tarih : 12.07.2021 10:04
ronin modeli ile yaptığımız kısa karavan turumuzda sıkıntısız ve güzel geçmesini sağlayan happy camper firmasını bize vermiş olduğu hizmet ve destek için teşekkür ederiz.
Gönderen : Kaan Güler
Tarih : 05.07.2021 14:54
HAPPY CAMPER ailesine böylesine bir hizmet verdikleri ve işlerini güler yüzle yaptıkları için teşekkür ederim. Karavan hayatını denemek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum
Gönderen : Ali Dağlı
Tarih : 28.06.2021 16:03
Merhabalar , Evlenme teklifi için Happy Camper üzerinden bir karavan kiraladım tüm süreç boyunca o kadar iyi yardımcı oldular ki gerçekten tekrar teşekkür etmek istiyorum kendilerine.Hem aracın hem karavanın konforuna ise diyecek yok mutlaka tekrar uzun dönemli bir kiralama için kapınızı çalacağım :)
Gönderen : Mehmet
Tarih : 21.06.2021 18:05
Hep hayalimiz olan karavan seyahatimizi sizler sayesinde sonunda gerçekleştirdik 1 hafta boyunca çıkmış olduğumuz ege turunda çok keyifli konforlu ve güvenli bir seyahat yaptık. Özelikle ilgi alaka her zaman nasılsınız diye sormanız araç güvenlik şirketinin nasılsınız demesi gerçekten takdire şayan bir ekip kurulmuş hepinize tekrar buradan çok teşekkür ediyorum. 7/24 teknik destek ekibi ve özelikle mithat bey ve aylin hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz bir sonraki yaz seyahatimizde görüşmek üzere :)
Gönderen : Tülay Güngör
Tarih : 21.06.2021 14:10
Çocukluğumdan beri bir karavanla seyahat etme hayalim vardı. İş güç gerçekleştirememiştim ama sonra Happy Camper ile tanıştım. Ronin bizim ilk göz ağrımız. Çok güzel ve kullanışlı ama hala o boyutta bir arabaya o konforu nasıl sığdırdığınıza şaşırıyorum. Ayrıca hayvan dostu olmanızda muhteşem. İş yoğunluğumdan bu aralar seyahate çıkamıyorum ama yaz sonu tekrar bir maceraya Ronin ile atılacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Teşekkürler güler yüzünün, teşekkürler her yerde ve sorunda yanımızda olduğunuz için.
Gönderen : Samet uluçay
Tarih : 18.06.2021 13:08
Merhaba 10 günlük ege turumuz boyunca karavan keyfini sonuna kadar yaşadık. Eşim ve ben kendimizi evimizde gibi hissettik. Çok rahat ve konforluydu. Her yıl tekrarlamak isteyeceğimiz bir tatil oldu. Her şeyi ile baştan sonra çok memnun kaldık. İlginiz için de ayrı ayrı teşekkür ederiz. Sürekli bir ihtiyaç var mı sorun var mı hep takip halindeydiniz. Tekrar görüşmek üzere
Gönderen : Mert T.
Tarih : 18.06.2021 12:23
Sizden kiraladığımız Ronin model karavan ile kamp hayatına yumuşak bir geçiş yaptık. İlk karavan tecrübemiz olmasına rağmen çok keyifli ve güzel bir tatil oldu. Karavan hayatını merak ediyorsanız, çok iyi bir başlangıç noktası. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.
Gönderen : ESRA ŞEN
Tarih : 18.06.2021 11:47
Ronin modelinizle doğada harika bir hafta sonu geçirdik. 7/24 Teknik desteğiniz için ayrıca çok teşekkür ederiz.En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere :)